Тейлър Суифт плати 160 000 долара за сигурността на сватбата си в Ню Йорк

12 Юли, 2026 17:53 476 2

  • тейлър суифт-
  • сватба-
  • ню йорк-
  • сигурност

Грандиозното тържество с Травис Келси доведе до затваряне на улици, засилено полицейско присъствие и милиони долари разходи

Тейлър Суифт плати 160 000 долара за сигурността на сватбата си в Ню Йорк - 1
Снимка: БГНЕС

Певицата Тейлър Суифт е платила 160 000 долара на община Ню Йорк заради мерките за сигурност, предприети по време на сватбата ѝ със звездата на американския футбол Травис Келси, съобщиха световните агенции.

Сумата е включвала разходите за издаването на необходимите разрешителни от общината, както и средствата за осигуряване на сигурността около събитието, което се състоя на 3 юли в емблематичната концертна зала „Медисън скуеър гардън“.

Заради високопрофилната сватба няколко улици в Ню Йорк бяха временно затворени, а на място бяха разположени значителен брой полицейски служители, които се грижеха за безопасността на младоженците и гостите.

Според изданието „Форбс“ цялото тържество е струвало на певицата повече от 20 милиона долара, което го превръща в едно от най-скъпите звездни събития през последните години.

Въпреки мащаба на сватбата, Суифт и Келси са решили да превърнат празника си и в повод за благотворителност. Двамата са предоставили общо 26 милиона долара на неправителствени организации в Ню Йорк и в Канзас - щата, в който Травис Келси играе професионален футбол.

Така освен с огромния интерес от страна на фенове и медии, сватбата на една от най-популярните певици в света остана свързана и със значителен благотворителен принос.

Източник: Vesti.bg.


Поставете оценка:
Оценка 2.3 от 3 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 2 Баце БистришкиятТигър

    0 0 Отговор
    Скръндза.